



Торцювальна пила Scheppach (Woodstar) sl 10 lu
Scheppach SL 10 LU
Торцювальна пила Scheppach sl 10 lu з протягуванням і підставкою — це професійний німецький інструмент, який застосовується для розпилювання практично всіх різновидів матеріалів, зокрема металу, дерева та каменю. Обладнується двигуном, потужність якого 1800 Вт, за 5000 обертів холостого ходу та ковзної напрямної для здійснення точних і акуратних робіт, ефективною системою охолодження, пилозбірником і захисними дугами. Особливість цієї пили полягає в прекрасній геометрії та в зручному розміщенні всіх органів керування.
Під час роботи з німецькою торцювальною пилкою Scheppach SL 10 LUможна скористатися лазерним покажчиком, який дасть змогу розрізати матеріал точно за заданою лінією з мінімальною помилковістю, а міцна станина, яка обладнана поворотним столом, забезпечить високу якість різання. У разі комбінованого або похилого різання можна повертати головку на кут до 45о. Збирання цієї пили виготовлене на найвищому рівні, що забезпечує відсутність люфтів, а кути фіксованих параметрів ідеально виставлені.




| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | Scheppach |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 9 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: SI 10LU
9 225 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


