+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Стрічкова шліфувальна машина Parkside PBSD 600 A1 (600 Вт, 560 об/хв)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкова шліфувальна машина Parkside PBSD 600 A1 (600 Вт, 560 об/хв)
- Стрічкова шліфувальна машина з тонким переднім валиком для шліфування близько до краю
- Безступеневе регулювання швидкості шліфувальної стрічки
- Складана передня кришка для шліфування у важкодоступних місцях
- Додаткова ручка регулюється в 5 положеннях
- Для стандартних абразивних стрічок 75 х 457 мм (наприклад Parkside PBSZ 457 A1)
- Також підходить для стаціонарного використання
- Точне ручне настроювання шліфувальної стрічки
- Проста заміна шліфувальної стрічки завдяки системі затискача без інструменту
- Вбудована функція всмоктування зі знімним пилоуловлювачем
- З'єднання для зовнішнього видалення пилу
- Ергономічні нековзні ручки з м'якою накладкою, які підходять для правшів і лівшів
Технічні характеристики:
- Потужність: 600 Вт
- Швидкість холостого ходу: 360 - 560 об/хв
- Швидкість холостого ходу: 170-250 м/хв
- Для шліфувальних стрічок: 75 х 457 мм
- Шліфувальна поверхня: 75 х 140 мм
- Довжина кабелю: 4 метри
Розміри:
- Стрічкова шліфувальна машина: 324 х 150 х 148 мм
- Затискач (2 шт.): Кожен 88,5 х 76 х 20 мм
- Всмоктувальний адаптер: Ø39 x Ø 35 x 42 мм
- Перехідник: 35 х 37 х 32 мм
- Розмір смуги: 75 х 457 мм
Вага:
- Стрічкова шліфувальна машина: 2650 г
- Затискач (2 шт.): 80 г кожен
Комплектація
- Стрічкова шліфувальна машина PARKSIDE PBSD 600 A1
- 1 пилоуловлювач,
- 2 гвинтові затискачі,
- 1 шліфувальна стрічка (розмір зерна 80),
- 1 перехідник для зовнішнього видалення пилу







| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Parkside |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 976 ₴
- Немає в наявності
- Код: PBSD 600 A1
1 976 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




