
Перфоратор прямий Machtz MRH-1250S DFR
Опис Перфоратор прямий Machtz MRH-1250S DFR
Особливості:
-
Потужний двигун 1250 Вт із силою удару 3,8 Дж дає змогу легко виконувати демонтажні та свердлильні роботи в різних матеріалах, до 60 мм у цеглі та 4-28 мм у бетоні.
-
3 режими роботи дають змогу використовувати перфоратор як дриль, так і як відбійний молоток для демонтажних робіт.
-
Невелика вага 3,2 кг дасть змогу тривалий час виконувати роботи.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно та впевнено лежить у руці.
-
Ергономічна ручка легко встановлюється й закріплюється в будь-якому положенні для зручності роботи з будь-якими площинами та матеріалами.
-
Низький рівень вібрацій.
-
Пряме розташування електродвигуна дає змогу працювати у вузьких прорізах.
-
Простий у конструкції та використанні.
-
Обмежувач глибини допомагає контролювати необхідний рівень буріння або свердління.
-
Зручний кейс для транспортування.
-
Міцний корпус із якісного ABS-пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
-
Надійний ударний механізм.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
3 режими роботи: Свердління, Удар, Буріння (свердління з ударом).
-
Функція реверсу полегшує витягання інструмента з оброблюваного матеріалу, знижуючи ризик пошкоджень.
-
Гнучкість у виборі кількості ударів 4800 уд./хв завдяки вбудованому в кнопку регулятору обертів до 0-1300 об./хв.
-
Система кріплення змінного інструмента SDS-plus дає змогу провести швидку та легку зміну бура в разі його зламання або зміни завдання. Повністю виключає можливість провертання обладнання в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний хід
Комплектація
-
перфоратор MRH-1250S;
-
бури 8, 10, 12 мм;
-
піка та зубило;
-
передня ручка;
-
обмежувач глибини;
-
пластиковий кейс;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Machtz |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3.8 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 954 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11010
2 954 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


