

Перфоратор Mächtz MRH-1920B
Опис Перфоратор Mächtz MRH-1920B
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Двигун потужністю 1920 Вт і силою удару 7,8 Дж дасть змогу виконувати широкий спектр робіт із демонтажу, свердління різних матеріалів.
Підійде для буріння наскрізних отворів, буріння в бетоні та камені діаметром від 4 до 32 міліметрів, буріння отворів порожнистою коронкою до 68 міліметрів у цеглі, можливе використання для дерева, будівельних і синтетичних матеріалів із використанням свердлильного патрона.
Вага перфоратора становить 5 кілограмів.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
Передня ручка перфоратора може переставлятися по колу, забезпечуючи максимальну зручність у роботі.
Є можливість самостійно змінювати змащення механізму удару завдяки сервісній кришці.
За допомогою спеціального обмежувача, глибина бура може бути легко встановлена.
Є можливість використовувати швидкозатискний патрон для фіксації змінного інструменту та може використовуватися в режимі свердління (сам патрон не входить до комплекту).
Спеціальна кнопка фіксації вмикання/вимикання для режиму тривалої роботи.
Інструмент чудово збалансований, зручно лежить руці.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
Запобіжна муфта дасть змогу усунути пошкодження інструмента, продовжити термін його експлуатації.
Вузли та механізми з високоякісного матеріалу гарантують стабільну роботу перфоратора в різних умовах.
ОБШИРНИЙ ДИАПАЗОН НАСТРОЕК І РЕГУЛІВОВА
Три режими роботи: ударний, ударно-обертальний і обертальний, дасть змогу працювати з різними матеріалами, полегшить процес виконання поставлених завдань.
Функція зміни кута нахилу перфоратора та фіксація цього положення під час перемикання в позицію «Ударний режим» дасть змогу полегшити процес керування перфоратором.
Кількість ударів за хвилину становить 1200-4100 уд./хв.
Вбудований регулятор дає змогу коригувати роботу, параметри становлять від 260 до 870 обертів на хвилину.
Система фіксації SDS-plus дасть змогу швидко та легко провести заміну бура в разі зламання, зміни завдання. Крім того, повністю вимкне можливість провертання обладнання в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний хід.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
Перфоратор ручний електричний MRH-1920B.
-
Посібник (інструкція) з експлуатації (технічний паспорт).
-
Гарантійний талон.
-
Передня ручка.
-
Піка.
-
Долото.
-
Бур Ø 8 мм.
-
Бур Ø 10 мм.
-
Бур Ø 12 мм.
-
Пластиковий кейс для транспортування і зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1920 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Mächtz |
| Максимальна кількість обертів | 870 об/хв |
| Максимальна сила удару | 7.8 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11061
3 630 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


