
Перфоратор Mächtz MRH-1170S
Опис Перфоратор Mächtz MRH-1170S
Перфоратор MRH-1170S потужний і витривалий інструмент для виконання побутових і професійних завдань різної складності.
Широкий функціонал для виконання різних типів монтажних і демонтажних робіт.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
-
Енергія удару: 3,4 Дж
-
Кількість ударів: 0 – 5500 уд./хв
-
Швидкість обертання: 0 – 1350 об/хв
-
Діаметри отворів: сталь — 14 мм, бетон — 26 мм, дерево — 31 мм
-
Патрон SDS-Plus
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Продуктивний двигун із високою енергією удару 3,4 Дж дає можливість легко виконувати демонтажні та свердлильні роботи різної складності.
-
3 режими роботи дають змогу використовувати перфоратор як дриль або міксер, так і як відбійний молоток.
-
Функція реверс полегшує витягання інструмента з оброблюваного матеріалу, знижуючи ризик пошкоджень.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Універсальне кріплення стандарту SDS-Plus дає змогу використовувати різні бури, свердла та навіть коронки для роботи з усіма типами будівельних матеріалів.
-
Регулювання швидкості обертання патрона відбувається силою натискання на кнопку, це дає змогу виконувати точне свердління на низьких обертах.
-
Особливо точні роботи з обмежувачем глибини свердління
МАКСИМАЛЬНА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
-
Можливість роботи в будь-якому положенні завдяки регульованій ручці.
-
Упевнене положення в руці завдяки гарному балансуванню.
-
Гумові накладки запобігають вислизанню інструмента, даючи змогу виконувати роботу точніше.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІХМИ
-
Міцний корпус із якісного ABS-пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
-
Потужний і витривалий ударний механізм.
-
Ефективна система охолодження відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.
-
Довговічні підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
перфоратор MRH-1170S;
-
бури 8, 10, 12 мм;
-
піка та зубило;
-
передня ручка;
-
обмежувач глибини;
-
пластиковий кейс;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1170 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Mächtz |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3.4 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11070
2 699 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


