




Тример садовий електричний Mächtz MEB-2000 HB
Опис Тример садовий електричний Mächtz MEB-2000 HB
Тример Mächtz MEB 2000 HB має потужний двигун, покращену ергономіку та високий ступінь витривалості та довговічності.
Завдяки надійному двигуну з верхнім розташуванням, U-подібним ручкам, продуманій конструкції та комплектації, інструмент стане незамінним помічником у господарстві на довгі роки.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
-
Потужність 2000 Вт
-
Верхнє розташування двигуна
-
U-подібні ручки
-
Плавний пуск
-
Захист від перегрівання
-
Захист від випадкового увімкнення
-
Котушка з волосінню і 3-лопатевий ніж у комплекті
БЕЗПЕКА І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Ергономічні U-подібні ручки забезпечують зручний хват і чудову керованість інструмента.
-
Функція "Плавний пуск" (Soft Start) дає змогу уникнути різких ривків на старті, заощаджує електроенергію й гарантує довговічність двигуна.
-
Розбірна конструкція штанги дає змогу зберігати та транспортувати інструмент у розібраному вигляді. Завдяки цьому тример можна легко розмістити в багажнику або на задньому сидінні автомобіля.
-
Верхнє розташування двигуна дає змогу працювати навіть із мокрою травою, не побоюючись пошкодження інструмента, або ураження струмом.
-
Збільшений нижній кожух забезпечує надійний захист ніг оператора від розлітної трави та твердих предметів.
-
Кнопка блокування вмикача допомагає уникнути випадкового увімкнення інструмента.
-
Наплічний ремінь у комплекті допомагає знизити навантаження на руки та обробити газон швидко та якісно.
-
У комплекті з інструментом є котушка з волосінню і 3-калопуватий ніж, для ефективної роботи з різними типами трави та чагарників.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
-
Міцний корпус із якісного ABS-пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів тримера під час удару або падіння.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи час безупинної роботи.
-
Захист від перегрівання вбереже двигун у разі досягнення небезпечних температур (наприклад, під час роботи на відкритому сонці в дуже спекотну погоду).
-
Тришарове захисне покриття лаком якоря інструмента надійно захищає від частинок пилу, запобігаючи міжвитковому замиканню.
-
Шестерні та підшипники виготовлені з високоміцної легованої сталі, що забезпечує їх максимальну зносостійкість.
-
Покращене термостійке мастило сприяє тривалому терміну експлуатації деталей.
-
Посилена штанга діаметром 26 мм, сталевою 7-олівцевою вал і 8 напрямних антивібраційних втулок на всій довжині, гарантують максимальну надійність і довговічність інструмента.
ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
-
Витрати на використання й вміст тримерів з електричним двигуном обходяться вдесятеро дешевші за бензинові аналоги.
-
Електротримери абсолютно невибагливі у використанні та не потребують особливого планового періодичного сервісу й обслуговування, порівнюючи з бензиновими аналогами.
-
Абсолютно екологічний інструмент завдяки тому, що немає шкідливих вихлопів.
-
Тихий двигун не завдає акустичного дискомфорту в роботі. Особливо це важливо в умовах близькості сусідів.
-
Знижена вібрація, порівнюючи з бензиновими аналогами, підвищує комфорт роботи та вберігає від проблем зі здоров'ям.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
тример садовий електричний Mächtz MEB-2000 HB;
-
передня ручка (права та ліва частина);
-
3-лопатевий ніж;
-
котушка з різальною волосінню;
-
ремінь через плече;
-
захисний кожух;
-
набір фіксувальних елементів;
-
набір ключів;
-
инструкция;
-
гарантійний талон.






| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Mächtz |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Тип | Тример |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 3 775 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11087
3 775 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




