+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Полірувальна машина Зеніт ЗПМ-180/1800
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Полірувальна машина Зеніт ЗПМ-180/1800 (833582)
Зеніт ЗПМ-180/1800 Профі — це напівпрофесійний інструмент, використовують для шліфування пофарбованих і лакових поверхонь. Полірування облаштоване потужним електродвигуном потужністю 1800 Вт із регулюванням обертів і плавним пуском, це збільшить термін роботи полірувальної машини та дасть змогу настроїти апарат під оброблюваний матеріал, неабияк збільшує ефективність роботи.Високий ресурс роботи полірувальної машини дасть змогу легко обробляти великі обсяги поверхонь зовсім комфортно. Інструмент має металевий корпус редуктора, завдяки цьому поліпшується теплообмін і надійність. Полірування облаштоване кнопкою фіксації шпинделя, дає змогу швидко та комфортно змінювати диск.
Особливості:
- плавний пуск
- потужний двигун
- фіксатор шпинделя
- металевий корпус редуктора
- регулювання швидкості
- чудова збалансованість
- високий ресурс роботи.
Комплектація:
- Полірувальна шліфмашина ЗПМ-180/1800 профі
- Посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- комплект щіток електродвигуна (2 шт.)
- передня ручка
- полірувальний диск
- вилковий ключ
Характеристики Полірувальна машина Зеніт ЗПМ-180/1800 (833582)
- Діаметр диска: 180 мм
- Тип Полірувальні
- Максимальна кількість обертів за хвилину: 3000
- Споживана потужність 1.8 кВт
- Напруга 220 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Плавний пуск
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання швидкості






| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Зеніт |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 2 579 ₴
- Немає в наявності
- Код: 833582
2 579 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



