




Фарбопульт електричний Зеніт ЗКП-750 К Профі
Опис Фарбопульт електричний Зеніт ЗКП-750 К Профі
За допомогою фарбопульта електричного ЗКП-750 До серії Профі можна наносити водорозчинні, олійні фарби та інші матеріали такої в'язкості (крім агресивних речовин) на різні поверхні. Інструмент підходить для використання з побутовою метою.
Ця модель складається з двох окремих частин: блока розпилення й блока нагнітання повітря, герметично з'єднаних між собою повітряним гофрованим рукавом. У блоці розпилення з ручкою розташовані органи керування режимами інструмента, у нагнітальному блоці — закритий кришкою повітряний фільтр, ручка, шнур живлення від мережі та кнопка «вмик/вимкне».
У конструкцію вмонтований електричний колекторний двигун, на валу якого встановлена відцентрова крильчатка. Її обертання створює потік повітря, що подається через рукав до блока розпилення й розпорошує через сопло матеріал із витратного бачка на поверхню.
Повітряна головка з соплом може бути встановлена в одному з двох положень: горизонтальному або вертикальному. Це дає змогу фарбувати в різних техніках. На курковій клавіші вимикача розташований регулятор-обмежувач обертів.
Завдяки гумовому кабелю завдовжки 3 м забезпечується свобода дій користувача фарбопульта.
Ключові переваги моделі ЗКП-750 К Профі
-
З виносним компресором
-
Три режими розпилення
-
Регулювання форми струменя
-
Контейнер місткістю 800 мл
-
Регулювання потужності струменя
-
Змінний фільтр
-
Додаткове сопло в комплекті
-
Гумовий кабель завдовжки 3 м
Комплектація
-
Картонна коробка
-
Лійка-віскозиметр
-
Додаткове сопло
*Виробник залишає за собою право на внесення змін у комплектацію виробу





| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 2.6 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Діаметр сопла | 2.6 мм |
| Стан | Новий |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 116 ₴
- Немає в наявності
- Код: 849165
2 116 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


