+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Пила циркулярна Procraft KR2300 (185 мм, 2 диски) 5 відгуків
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пила циркулярна Procraft KR2300 (185 мм, 2 диски)
Дискова циркуляційна електропила Procraft KR2300 є надійним багатофункціональним інструментом, здатним зробити розпилювання деревини під різними кутами. Вона призначена для роботи з 185-мм твердосплавними пиляльними дисками. У обладнанні інструмента є надійний електромотор у 2300 Вт. Обмотка його якоря повністю мідна. У пилки є вінілова, досить міцна ручка, що запобігає вислизанню й дає змогу тримати пилу в руках впевнено. Для точнішого різання пилка обладнана бічною лінійкою. З цією дисковою пилкою можливий розпилювання деревини за прямого різання 0-68 мм, під кутом 45 градусів — 45 мм, під кутом 0 градусів — 60 мм.
Особливості:
- Наявність сучасного продуманого дизайну
- Корпус ергономічної форми, здатний захистити внутрішні деталі від зовнішнього негативного впливу
- Наявність міцної станини
- Можливість змінити кут нахилу різального диска
- Наявність у комплекті 2-пільних дисків
- Можливість блокування редуктора
- Захист від перегрівання та вібрацій
- Низький рівень шуму
Комплектація:
- Пила дискова Procraft KR2300
- Пиляльний диск (2 шт.)
- Упор паралельний
- Захист пиляльного диска
- Ключ
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон









| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Procraft |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: 023000
2 160 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







