
Набір інструменту INTERTOOL ET-6028
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL ET-6028
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
|---|---|
| Розмір головок | 4-13 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість одиниць в наборі | 28 од |
| Матеріал валізи | метал |
| Вага | 1,160 кг |
| Обсяг | 0,001676 м. куб |
ОПИС
Професійний набір інструменту INTERTOOL ET-6028 в першу чергу призначений для використання в майстернях і автосервісах, тому для пересічного автолюбителя він стане ідеальним помічником. До складу даного набору входить 28 одиниці інструменту, укомплектовані надійний кейс. Набір включає в себе 11 біт, 12 торцевих головок діаметром від 4 до 13 мм, 1 ключ з тріскачкою, карданчик, комірець з плаваючою головкою, подовжувач, отверточный тримач. Використовуваний в наборі розмір квадрата – 1/4".
Особливості
Набір укомплектований надійний металевий кейс;
Для побутового та професійного застосування;
Висока якість виконання інструментів;
Насадки та інструменти з хром-ванадієвої сталі;
Антикорозійна обробка;
Всі інструменти, представлені у даному наборі, виготовлені з хром-ванадієвої сталі виняткової міцності з антикорозійним покриттям, яке забезпечує надійність роботи та довговічність інструменту. Рукоятка з храповим механізмом (трещітка), що входить в набір, оснащена 72 зубцями і можливістю скидання і фіксації торцевих головок. Вона також виготовлені з хром-ванадиумной сталі і при цьому покрита захисним шаром з поліпропілену, повністю виключає можливість появи корозії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.16 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 28 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
- Ціна: 1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: ET-6028
1 199 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


