
Професійний набір інструменту INTERTOOL ET-6056
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL ET-6056
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
|---|---|
| Розмір головок | 4-32 мм |
| Квадрат | 1/4"; 1/2" |
| Кількість одиниць в наборі | 56 од |
| Матеріал валізи | метал |
| Вага | 5,300 кг |
| Обсяг | 0,006063 м. куб |
ОПИС
Професійний набір інструментів INTERTOOL ET-6056 включає в себе 56 одиниць інструменту з робочими квадратами 1/2" і 1/4". Відрізняється незмінною якістю, зручністю в роботі і високими експлуатаційними характеристиками. Всі інструменти, біти і головки виготовлені з хром-ванадієвої сталі підвищеної міцності зі спеціальним покриттям, що захищає від корозії. Основна увага в даному наборі приділено торцевих головок і бітам. Перші представлені в кількості 24 штук діаметром від 4 до 32 мм, А біт в наборі — 18 одиниць. Окремої уваги заслуговує рукоятка з храповим механізмом (трещітка) на 72 зубця з можливістю скидання і фіксації торцевих головок. Вона також виготовлені з хром-ванадієвої сталі і при цьому покрита захисним шаром з поліпропілену, що повністю запобігає можливість появи корозії.
Особливості
Укомплектований міцний металевий кейс;
Висока якість виконання інструментів;
Насадки та інструменти з хром-ванадієвої сталі;
Антикорозійна обробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.3 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 56 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір ручного інструменту | Професійний набір інструменту |
- Ціна: 2 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: ET-6056
2 290 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


