



Набір фарбувальний пневматичний INTERTOOL PT-1502 5 од. форсунка 1,5 мм, шланг 5м, діаметр 8-8 мм ПЕРЕДПЛАТА
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-1502
| Кількість в наборі | 5 од |
|---|---|
| Діаметр форсунки | 1,5 мм |
| Довжина шланга | 5 м, спіральний поліуретановий |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 2,100 кг |
| Обсяг | 0,012363 м. куб |
ОПИС
Набір фарбувальний пневматичний РТ-1502 складається з п'яти одиниць. Він відмінно підійде для автомобільної майстерні, невеликого цеху, автомийки або гаража. До складу набору РТ-1502 входять: краскопульт, призначений для фарбування предметів з дерева, металу або пластмаси, пістолет, який може розпилювати різні рідини, пістолет продувний, пістолет для накачування шин і шланг спіральний з поліуретану. Поліуретановий шланг характеризується еластичністю і зносостійкістю, а також має широкий діапазон робочих температур. Все инструменты набора оснащены быстроразъемными соединениями, что обеспечивает удобство его эксплуатации. Преимуществом набора также является то, что если вы решите купить пневматический набор РТ-1502, то приобретете сразу несколько полезных инструментов, обеспечивающих широкий фронт доступных работ.
Особенности
В одном наборе находится сразу 5 полезных инструментов для работы в гараже, автосервисе, на СТО;
Краскопульт, входящий в комплект РТ-1502, подходит для большинства видов покрасочных работ и применения различных лакокрасочных материалов;
Всі комплектуючі набору оснащені швидкороз'ємними сполуками, це забезпечить зручність при його експлуатації;



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2100 |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-1502
1 110 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


