




Домкрат одноштоковый 30т INTERTOOL GT0029 За передоплатою
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL GT0029
| Гарантія | 3 місяців |
|---|---|
| Тип | |
| Вантажопідйомність | 30 т |
| Висота підйому | 255-405 мм |
| Вага | 15,000 кг |
| Обсяг | 0,011780 м. куб |
ОПИС
Домкрат GT0029 має досить велику вантажопідйомність і здатний підняти вантаж вагою до 30 тонн. Повністю хромований шток домкрата висувається на максимальну висоту 255-405 мм. Дана модель, звичайно ж, більше підійде для автопоїздів, сільськогосподарської техніки, великих рейсових автобусів, великогабаритної механічної техніки.
Комплектація домкрата – це основна ручка накачування і додаткова ручка, подовження основну, для збільшення важільної сили. Будьте уважними та обережними з застосуванням домкрата великої вантажопідйомності. Обов'язково встановлювати домкрат на рівну поверхню.Домкрат має нескладну компактну металеву конструкцію і стане надійним помічником в дорозі.
Категорично забороняється піднімати вантаж, важить більше, ніж зазначено в характеристиках домкрата!





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 30000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 405 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
- Ціна: 2 395 ₴
- В наявності
- Код: GT0029
2 395 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


