+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Сонячна панель ULICA SOLAR UL-320M-60
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сонячна панель ULICA SOLAR UL-320M-60
Ulica Solar – бренд, добре зарекомендував себе в багатьох країнах. Сонячні модулі компанії мають високу ефективність і надійність перетворення фотоелектрики.
ULICA SOLAR використовує передові технології дифузії і забезпечує рівномірність ефективності перетворення клітини, хорошу електропровідність, гарну силу прилипання, гарну зварюваність електродів, високу точність трафаретного друку і високу рівномірність.
Монокристаллическая солнечная панель ULICA SOLAR UL-320M-60 – это прибор, который энергию солнечного света преобразует в электрическую. Материал, из которого состоит панель - закаленное стекло (3.2 мм) с высоким светопропусканием и антибликовым покрытием.
- Работает при температурах (-40 до +85С)
- Устойчивые к снеговой и ветровой нагрузках (5400 РА и 3800 РА)
- Максимальная мощность модели: 320 Вт
- Разработчиками предусмотрено допустимое отклонение мощности 0..+5 Вт
- Максимальный ток предохранителя: 15 А
- Максимальное системное напряжение: 1000V / 15000 V
- Распределительная коробка: IP67
- Соединители: MC4 совместимые
- Длина кабеля: 4 мм²
- Размеры:1650 х 992 х 35 мм
- Вес: 18 кг
- Компания предоставляет гарантию 10 лет на брак и материалы, а также 25 лет на линейную выходную мощность.
Характеристики Солнечная панель ULICA SOLAR UL-320M-60
| Производитель | ULICA SOLAR |
| Тип | Солнечная панель |
| Мощность | 320 Вт |
| Рабочая температура | -40 - +85C |
| Максимальный ток предохранителя | 15 A |
| Размеры | 1650 х 992 х 35 мм |
| Соеденители | МС4 совместимые |
| Розподільна коробка | IP67 |
| Снігова / вітрова навантаження | 5400 Ра/3800 Ра |
| Клас якості | А |
| Кількість осередків | 60 |
| Кабель | 900 мм/4 мм2 |
| Скло | 3,2 мм загартоване скло, з високим світлопропусканням, покриття антивідблиску |
| Тип комірки | Монокристалічний PERC |
| Максимальна системне напруга | 1000V / 1500 V |
| Гарантія | 10 років |
| Вага | 18 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulica Solar Science & Technology |
| Кількість елементів | 60 шт. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Потужність | 320 Вт |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм при максимальній потужності | 15 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 3 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93485
3 588 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


