


Мережевий шурупокрут ProCraft PB-1350
Мережевий шурупокрут ProCraft PB-1350 двошвидкісний
Для виконання свердлильних робіт, відгвинчування або закручування шурупів як у побутових цілях, так і в професійних, краще використовувати шурупокрут ProCraft PB-1350. Ця модель належить до категорії мережевих інструментів і обладнана двома швидкісним редуктором, завдяки чому сфера застосування апарата необмежена.
Виробник подбав про поліпшення корпусу шурупокрута. Він має компактні розміри, надійно сідає в руці та обладнаний ергономічною ручкою. Завдяки цим параметрам використовувати інструмент можна навіть у важкодоступних місцях або місцях з обмеженим простором. Живиться шурупокрут від стандартної електричної мережі напругою 220 вольтів.
В ProCraft PB-1350 передбачена додаткова підсвітка, що освітлює робочу зону. Система вентиляції розташована в деяких місцях корпусу, забезпечує гарне охолодження. Зручність використання шурупокрута цієї моделі також пояснюється практичним швидкозатискним патроном. У ньому передбачений 21 ступінь рівня затягування. Під час виконання робіт користувач може регулювати кількість обертів. На першій швидкості частота обертання може коливатися в межах 0-470 за хвилину, а на другій — 0-1800 обертів на хвилину.
Технічні характеристики мережевий шурупокрут ProCraft PB-1350
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна споживана потужність — 1350 ватів
- Максимальна кількість обертів — 1800 за хвилину
- Кілька режимів роботи
- Швидко затискний патрон
- Кількість швидкостей — 2
- Діаметр патрона — 10 мм
- Регулювання величини крутного моменту — 21+1 щабель
- Діаметр свердління в металі — 10 мм
- Діаметр свердління в бетоні — 10 мм
- Діаметр свердління в деревині — 20 мм
- Вага — 1,4 кг
- Гарантія — 12 місяців


| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Procraft |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB-1350
1 370 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


