
Перфоратор MAKITA HR3200C
MAKITA HR3200C - профессиональный перфоратор известного японского производителя для строительных работ различной сложности. Инструмент используется на строительных площадках для проделывания штроб, отверстий в бетоне и камне, а так же для демонтажа керамической плитки и штукатурки. Устройство имеет вертикальное расположение двигателя мощностью 850 Вт и может работать в трех режимах. Так же инструмент имеет ревесрный ход, что позволяет легко высвободить сверло в случае его застревания. Особливістю моделі є наявність індикатора вугільних щіток, який сповіщає світловим зміною у разі необхідності їх заміни. Пр своєчасному обслуговуванні термін експлуатації перфоратора значно збільшується. Пристрій має електронну систему стабілізації пускового струму, що захищає інструмент від стрибків напруги і коротких замикань. При високих показниках потужності вага перфоратора складає всього 4.8 кг, що дозволяє легко маневрувати виконуючи роботу і не створює великого навантаження на руки майстра.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4.5 кг |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 6.4 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 630 |
| Максимальна кількість ударів | 3300 |
- Ціна: 15 029 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09169
15 029 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


