


Пила ланцюгова Sturm CC9917
Пила ланцюгова Sturm CC9917 - якісний побутовий інструмент з відмінними технічними характеристиками. Пила використовується для пиляння, а також для валки дерев. Незамінний пристрій при будівельних роботах, а також для заготівлі дров. Ланцюгова пила оснащена потужним електричним двигуном, потужністю 1750 Вт. Цей двигун відрізняється економним споживанням електроенергії і надійністю в своїй роботі.
Головним робочим елементом бути шина довжиною 355 мм. Ланцюг має 52 ланок і крок 3/8. Варто відзначити, що мастило ланцюга відбувається автоматично і не вимагає часу на обслуговування від майстра. Натяг ланцюга відбувається за допомогою спеціального гвинта, який розташований на самому корпусі пилки. Швидкість обертання ланцюга становить 10 м/с (600 м/хв). Ця швидкість є оптимальною, забезпечить якісний та швидкий різ, підходить для роботи з деревної різної міцності.
Ланцюгова пила має ергономічний і продуманий дизайн. Всі елементи і кнопки управління знаходяться в быстродоступных місцях. Завдяки невеликій вазі і зручною рукоятці, пила комфортно лежить в руці і легко управляється.
Особливості та переваги:
- Ротор і статор мають потрійний захисний шар лаку для захоплення надійності двигуна;
- Корпус виконаний з ударопрочного матеріалу;
- Металева ведуча зірочка ланцюга закритого типу;
- Зручна система регулювання натягу ланцюга;
- Висока швидкість обертання;
- Висока потужність і продуктивність.
Чому варто купити ланцюгову пилку Sturm CC9917:
- Оптимальна вартість;
- Якісне виконання;
- Тривалий термін служби.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина шини | 355 мм |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 451 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16090
1 451 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


