




Кутова шліфмашина Metabo W 12-125 Quick (Болгарка)
Кутова шліфмашина Metabo W 12-125 Quick - професійні інструмент з відмінними технічними характеристиками. Володіє високою надійністю і підходить для роботи при великих навантаженнях. Болгарка оснащена потужним двигуном Marthon, потужністю 1250 Вт. Живиться інструмент від стандартної електромережі і має довгий кабель 4 метри, що дозволить комфортно пересуватися по робочій зоні. Для стабільної і безпечної роботи, двигун обладнаний системою захисту від перегріву і влучення пилу. Основним робочим елементом є диск, діаметром до 125 мм. Диск фіксується за допомогою спеціальної затискної гайки, що гарантує максимальну фіксацію. Диск здатний розвивати швидкість до 11000 об/хв, що свідчить про високої продуктивності інструменту.
Варто відзначити ергономічну конструкцію і продуманий дизайн. Рукоять Vibratech сприяє комфорту, навіть при тривалій роботі і забезпечить точності в її виконанні. Болгарка має невелику вагу і досить компактна, а наявність додаткової ручки забезпечить повну керованість над нею. Для безпеки передбачений захисний кожух з опцією повороту і фіксації. Такий кожух захистить майстра від летять іскор і стружки в процесі виконання роботи.
Особливості та переваги:
- Фірмова муфта;
- Захист від перевантажень;
- Кнопка блокування шпинделя;
- Захист від випадкового включення;
- Потужний і витривалий двигун.
Чому варто купити кутову шліфмашину Metabo W 12-125 Quick:
- Оптимальна вартість;
- Тривалий термін служби;
- Якісна збірка.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість обертів | 11000 |
- Ціна: 3 638 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11517
3 638 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



