
Мотокоса Forte MK-40T Industry Line
Опис
Професійна мотокоса бензинова Forte MK-40T Industry Line – відмінний інструмент, що сприяє підтримці в порядку присадибних ділянок або виконання більш об'ємних видів робіт: заготівлі сіна, видалення бур'янів і косіння масштабних територій. Слід зазначити, що модель обладнана потужними чотиритактним двигуном з повітряним охолодженням і обсягом 31 см куб. Максимальна потужність, яку видає інструмент - 2,8 кВт, при цьому швидкість обертання вала двигуна досягає 6500 об/хв. Мотокоса Forte MK-40T Industry Line має все, що забезпечує комфортну роботу користувача: це пряма нерозбірна штанга з регульованою по висоті ергономічної рукояткою велосипедного типу, зручний наплічний ремінь, при цьому модель порадує низьким рівнем вібрації і шуму. Хочеться додати, що у комплектації також є котушка з волосінню і міцний ніж.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна ширина скошування | 450 мм |
| Потужність двигуна | 3.8 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 450 мм |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 31 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 6500 |
- Ціна: 3 328 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15423
3 328 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


