
Перфоратор Bosch GBH 2-24 DFR
Опис
Перфоратор Bosch GBH 2-24 DFR (0611273000) – это достаточно легкий универсальный электроинструмент, дополнительно оборудованный специальной системой быстрой смены патронов. Этот прекрасно сбалансированный и надежный перфоратор обладает крепким корпусом и мощным мотором, обеспечивающими не только длительный срок эксплуатации, но и высокое качество выполняемой работы. Порадует эффективный реверс, не теряющий мощность, а также очень плавный пуск и электронику, с возможностью регулировки оборотов. Перфоратор Bosch GBH 2-24 DFR (0611273000) має три режими роботи і відрізняється відмінною ергономікою, що впливає на комфорт у використанні. Модель, в силу своїх технічних характеристик, здатна працювати під посиленими навантаженнями. Для зручного зберігання і транспортування цей перфоратор обладнаний зручним кейсом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 2.6 кг |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.2 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 620 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 870 |
| Максимальна кількість ударів | 4850 |
- Ціна: 4 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: GBH 2-24 DFR
4 004 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


