




Пневматичний фарборозпилювач HVLP, форсунка 2.5 мм, верхній пластиковий бачок 600мл, 3бар INTERTOOL PT-0125 ПЕРЕДПЛАТА
ОПИС
Краскопульт INTERTOOL PT-0125 — це професійний інструмент, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ.
Особливості
- Призначений для професійних робіт;
- Дуже високі показники перенесення ЛКМ — до 75%;
- Можна використовувати більшість видів ЛФМ;
- Плоский і овальний смолоскипи,
- Бачок зроблений з високоякісного пластику, що забезпечує довготривалість експлуатації інструменту і простоту в його обслуговуванні.

Краскопульт разработан на основе технологии HVLP, что позволяет значительно снизить потери материалов на туманообразование. С помощью данной технологии достигаются высокие показатели (до 75%) переноса ЛКМ на необходимую поверхность.

Диаметр форсунки — 2,5 мм. Показатель расхода воздуха при рабочем давлении до 3 атм не превышает 300 л/мин. Распыление может осуществляться овальным или плоским факелом.

У модели покрасочного пневматического пистолета INTERTOOL PT-0125 объем пластикового бачка с верхним расположением составляет 600 мл.
Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати всі можливості інструменту і забезпечує максимальний комфорт роботи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0125
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Робочий тиск | до 3 атм |
| Діаметр форсунки | 2,5 мм |
| Витрата повітря | 230-300 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Обсяг бачка | 600 мл |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| 0,886 кг | |
| Обсяг | 0,003686 куб. м |






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 300 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0125
699 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




