




Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 250
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 250 — побутовий, але надійний помічник у зварюванні металевих конструкцій різної товщини. Невеликі габаритні дані та вага дадуть змогу використовувати його у важкодоступних місцях, як-от: дах, стовпи, на вагу тощо. Компанія Edon тішить нас новинками бюджетного класу, водночас технології залишилися незмінними. Сучасний дизайн, якісні транзистори, довгий діодний міст дає змогу працювати довгий час безперервно. Захист проти перепаду та стрибків напруги не дасть зварювальному апарату Edon Eco mini 250 згоріти. Примусове повітряне охолодження захищатиме його від перегрівання. Зварювальний струм регулюється в діапазоні від 10 до 250 Амперів. Зварювання електродом варить діаметром 1.6 — 4.0 мм. Однією з переваг це його комплектація, оскільки з ним буде не тільки все необхідне, а й додатково ремінь кріплення агрегату. Купити інверторне зварювання Edon ECO MINI 250 за низькою ціною і гарною характеристикою буде чудовим рішенням для побутового користування.






| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Edon |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВА |
| Напруга живлення | 220 В |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
- Ціна: 1 903 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00000778
1 903 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



