


Пістолет фарбувальний пневматичний HVLP міні INTERTOOL PT-0101 За передоплатою
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0101
| Гарантія | 6 місяців |
|---|---|
| Робочий тиск | до 3 атм |
| Діаметр форсунки | 0,8 мм |
| Витрата повітря | до 230 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Обсяг бачка | 125 мл |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,440 кг |
| Обсяг | 0,001933 м. куб |
ОПИС
Пістолет фарбувальний РТ-0101 використовується для фарбування невеликих поверхонь, тонування, аерографії, художнього лакування. Фарборозпилювач створений за технологією HVLP (Низький тиск з великою витратою повітря), завдяки чому досягається 75% ефективність переносу ЛФМ на поверхню і економно витрачаються дорогі матеріали. Даний фарбопульт може використовуватися з більшістю видів ЛФМ. Розташування пластикового бака ємністю 125 мл — верхнє. При робочому тиску до 3 атмосфер витрата повітря не перевищує 230 л/хв. Форсунка діаметром 0,8 мм дає можливість розпилення матеріалу плоским або овальним факелом.
Особливості
За рахунок високого коефіцієнта перенесення ЛФМ на поверхню значно знижуються втрати на туманообразование;
Плоский і овальний факел;
Підходить для більшості видів ЛФМ;
Компактний, ергономічний корпус дозволяє оптимально використовувати всі можливості інструменту і забезпечує максимальний комфорт роботи;
Бачок зроблений з високоякісного пластику, що забезпечує довготривалість експлуатації інструменту і простоту в його обслуговуванні;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.125 л |
| Робочий тиск | 3.039 бар |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Вага | 0.44 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
- Ціна: 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0101
499 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


