



Професійний фарборозпилювач HVLP-II INTERTOOL PT-0105
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0105D
| Гарантія | 6 місяців |
|---|---|
| Робочий тиск | до 2 атм |
| Діаметр форсунки | 1,3 мм |
| Розмір факела | 27 см |
| Витрата повітря | до 425 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Обсяг бачка | 600 мл |
| Матеріал бачка | пластик |
| Комплектація | цифровий манометр; пластиковий бачок; форсунка; комплект для чищення та обслуговування фарбувального пістолета; регулятор потоку повітря |
| Вага | 1,500 кг |
| Обсяг | 0,009056 м. куб |
ОПИС
Професійний фарбувальний пістолет PT-0105D нового покоління HVLP II — це аналог PT-0105, але з розширеною комплектацією. До неї увійшли: регулятор потоку повітря з високоточним цифровим манометром, стійким до розчинників і агресивних речовин, фільтр для бачка, гайковий ключ, йоржик для чищення, шестигранні ключі, поворотний з'єднувач і підставка. Даний пістолет призначений для якісної обробки поверхні акриловими та водорозчинними фарбами, нітрофарбами, металіками і неметалликами, перламутрами, різними типами грунтовок, шпаклівками рідкої консистенції і пр.
Особливості
Призначений для виконання професійних робіт;
Сконструйований за новою технологією — HVLP-II;
Плоский і овальний факел;
Цельнохромированный корпус легко чистити;
Збалансований центр тяжкості;
Зручні і точні регулювання;
Обертовий під різними кутами з'єднувач для шлангу;
Технологія HVLP передбачає використання великих обсягів повітря при низькому тиску. Таким чином, точна форсунка даного пістолета (діаметр сопла — 1,3 мм) і зменшення тиску в повітряній голівці (робочий тиск до 2 Атм), що дозволяють максимально знизити туманообразование і збільшити ефективність переносу ЛФМ на поверхню (до 85%). Регулювання форсунки дає можливість застосовувати або плоский, або овальний факел. Широкий (27 см), щільний, однорідний факел забезпечує рівномірність розпилення часток (оптимальне відстань до забарвлюваної поверхні 13-18 см). Економія матеріалу з технологією HVLP II, по відношенню до стандартних пістолетів, досягає 30-40%. Краскопульт має досить вместимый пластиковий бачок з верхнім розташуванням і ємністю 600 мл. Витрата повітря в межах 200-425 л/хв.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 2.026 бар |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500 |
| Витрата повітря | 425 |
- Ціна: 2 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0105D
2 370 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


