
Пістолет фарбувальний пневматичний INTERTOOL PT-0202 За передоплатою
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0202
| Гарантія | 6 місяців |
|---|---|
| Робочий тиск | до 5 атм |
| Витрата повітря | 130-190 л/хв |
| Діаметр форсунки | 1,5 мм |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Обсяг бачка | 400 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал |
| Вага | 0,665 кг |
| Обсяг | 0,004895 м. куб |
ОПИС
Пневматичний фарборозпилювач INTERTOOL PT-0202 — хороший вибір для нескладних фарбувальних робіт. Фарбувальний пістолет сконструйований за технологією НР (High Pressure), що передбачає, використання високого тиску з відносно низькою витратою повітря. Так, при робочому тиску до 5 Атм і діаметрі форсунки 1,5 мм, його витрата повітря коливається в межах 130-190 л/хв. Він відмінно впорається з побутовими покрасочными завданнями і може застосовуватися з більшістю видів ЛФМ. Нескладна конструкція обумовлює простоту і ефективність в експлуатації. Ємність металевого бачка з верхнім розташуванням і можливістю регулювання його кута на 360o становить 400 мл. Факел розпилення може бути плоским або овальним.
Особливості
Підходить практично для будь-яких типів ЛКМ;
Регульований кут нахилу бачка на 360o;
Висока швидкість перенесення фарби на поверхню;
Плоский і овальний факел;
Три регулювання;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.4 л |
| Робочий тиск | 5.066 бар |
| Витрата повітря | 190 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Вага | 0.665 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-0202
449 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


